از این پسرها دوری کنید!

اعتیاد
    اعتیاد شوخی بردار نیست و نمی توان به امید قولی مبنی بر ترک به فردی معتاد دل بست؛ چرا که اغلب این افراد ثبات شخصیتی ندارند و زندگی را برای شما به یک جهنم واقعی تبدیل می کنند.


هوس بازها
 این پسرها بیشتر از آنکه عاشق شما باشند، عاشق تجربه عشق و عاشقی هستند، بنابراین احتمال خیانت آنهاچه پیش از ازدواج و چه پس از ازدواج زیاد است.

هفت خط ها
چنین پسر هایی با چرب زبانی و هفت خط بازی به گونه ای که خودتان هم متوجه نمی شوید خرج ومخارج هر سفر یا حتی کافی شاپ رفتنی را به گردن شما می اندازد و به نوعی فقط برای سوء اسفتاده مالی به شما ابراز علاقه می کند.


بیکارها و لاف زن ها
اگر پسری مدام از این شاخه به آن شاخه پرید و کسب و کار مشخص و درست و حسابینداشت، اما دائما از تواناییها و آرزوهایش گفت، حتما از او دوری کنید.دمدمی مزاج و بی اراده
چنین مردانی مسولیت پذیر نیستند و نمیتوان در زندگیبه آنها تکیه کرد؛ این افراد توانایی اداره زندگی خودرا ندارند چه برسد به زندگی مشترکمردان وابسته
مشورت با بزرگترها خوب است، اما اگر طرف مقابل تنها به دنبال پیروی بی چون و چرا از دیگران و به ویژه از پدر و مادرش است، مطمعن باشید نمی تواند نقش یک مرد ایده آل را در زندگی شماایفا کند

خسیس ها
اینکه حواس مرد زندگی به دخ لو خرج و حساب و کتاب باشد، خوب است، اما اینکه تنها به روز مبادا و آینده بیندیشد و نگذارد از زندگی لذت ببرید، نه!این افراد زندگی را به کام شما تلخ می کنند و گاهی ابتدایی ترین انتظارات شما راهم برآورده نخواهند کرد، چرا که پای پول در میان است

مردان کسک کننده


پسرهایی که حاضر نیستند با شما به سفر، گردش و تفریح یا مهمانی بیایند، به طور حتم حوصله شما را سر خواهند برد. حالا انتخاب با خودتان است، آیا تحمل این همه یکنواختی و سکون را دارید؟

 

● رنجورنماها

 

در یک رابطه باید هر دو طرف هم غمخوار یکدیگر باشند هم در شادی های یکدیگر شرکت کنند، اما بودن با پسری که دائما از بیماری یا رنج هایش می گوید و همیشه در حال شکایت کردن از یک رنجش خاطر است، نمی تواند قابل تحمل باشد!

 

● بدبین ها

 

با چنین پسرهایی مدام زیر ذره بین هستید و هر حرکت یا رفتار شما برای آنها شک برانگیز است. گاهی این شک و تردیدها به توهین و بی احترامی هم ختم می شود.

 

● سلطه جوها

 

به طور حتم هیچ زنی تحمل زورگویی و پرخاشگری طرف مقابلش را ندارد و نمی تواند مردی را که مدام برای او تصمیم می گیرد و تعیین تکلیف می کند، در کنار خود تحمل کند.

 

● گرفتارها

 

آقایان معمولا در شوخی هایشان با یکدیگر و در دوران مجردی از اینکه با شغل خود ازدواج کرده اند، می گویند، اما گاهی این مسئله به واقعیت می پیوندد، بنابراین اگر همیشه طرف مقابل شما برای کار و مسائل شغلی اش وقت داشت و شما برای او در درجه دوم اهمیت قرار داشتید، بدانید که نمی تواند مرد ایده آلی باشد و یک روزی بالاخره کاسه صبر شما هم لبریز می شود و لب به شکایت می گشایید.

.: Weblog Themes By SlideTheme :.

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic